FreeRide team Tábor

Články

 

 

takže na horkách jsme to poklidily a krásně nám to tam zezelenalo a vodopádek je čistej a přez něj jsme udělali novej drop

 

Nic k tomu nebude kromě fotek který sou zde :)

Vídeo

WNbanner.jpg

Nejluxusnejší sestřihany video klik ZDE.

bikepark LIPNO ! OTEVŘEN !

letak_BP2.strana.web

Ceník, mapa, ubytovaní a další potřebné informace  na: lipnoservis.cz

bikepark LIPNO

bikepark2.jpg

Ve středu 1.7. od 10:00 se v Lipně nad Vltavou v prostorách parkoviště skiareálu uskuteční slavnostní otevření Spezialized Bikeparku a Lanového parku. Dobrodružství na laně a na kole můžete vyzkoušet za akční ceny, dospělí se slevou 50% a děti za pouhých 20 Kč. Od 13:00 hodin si děti zasoutěží v lukostřelbě a mohou se zúčastnit her spousty dalších soutěží o ceny. Více naleznete ZDE.

HF kozzy style

hfks09_plakat_497x70

Zanedlouho jsou před námi prázdniny, které již pět let otevírá jedna z nejzábavnějších bikových událostí u nás – Horsefeathers Kozzy Style. Víc na www.horsefeatherskozzystyle.cz

Horky

DSCN0791.JPG

Tak sme byli dneska na horkách. Pojezdily, neco dostavěli a jeli domu. Nějaké foto je ZDE, kde je také vidět kousek nové DH tratě.

Stavba a servis kol

114304_2e44b.jpg

Jestli chcete rychlou a kvalitní stavbu, opravu, napletení atd.  Volejte na 732384113

Horky,Tanx..

DSCN0695.JPG

Dneska na oplátku přijeli kluci ze soběslavy k nám do Tábora.  Takže sme zajeli na trajlsy na Horkách kde je to teď fakt luxusní. Potom kančinou  přes Vlčák přímo na Tanx, tam se pojezdilo a jelo se na street. (Pár fotografii z Tankáče je ve FOTKÁCH )

Sobík

IMG_0008.JPG

Tak včera sme byli v Soběslavi , což je město 18 km od Tábora.Vyjeli sme po škole něco po třetí hodině odpolední. Přijeli sme a nejdřív zajeli na Svákov, tam sme skočili pár dropů , pokecali a jeli  na  Ajvu. Kde byl prvni skok do tvaru piramidy, takže se to moc skákat nedalo.. Tím pádem  přesun na Pískovnu, tam sme byli asi tak do 8 hodin. (Ale vlak jel v 8 ze Soběslavy a další až v 10 ) z čehož sme usoudili že ho asi nestihnem a tak sme jeli do Tábora na kole..  

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.