FreeRide team Tábor

Články

pozor

507272.jpg

POZOR - 6. 3. 09: V neděli brigáda na TANX

Hoj táborský riders,

tak se všude staví a u nás to hnije, tak kdyby jste někdo chtěl přiložit ruku k dílu, tak v neděli budem makat na Faceliftu TANXu. Jasně že je ta brigáda nepovinná, ale uvědomte si, že to tam vypadá tak jak to vypadá, protože jedinej kdo tam něco staví, jsem defakto já a Móra, s občasnou pomocí mlaďáků…

…takže pokud chcete jezdit z kopce, na trati co má přes minutu a půl, se skokama a klopkama, tak se zastavte. Vlastní nářadí prosím sebou, jinak se na nás maximálně přijdete podívat, a o čumily nestojí nikdo. :)

ˇučast zatím hojná, takže THX, a v neděli v 10h u hospody na Harachovce sraz…

(TEXT ZKOPÍROVÁN ZE  720 .CZ ) !!!

Tak dneska Ťoupy, Sprajt, Čmelda,Beny a Pavlík zandavali wallride u milenka.Ale cihli si moc nezajezdil páč píchnul předni kolo. Přijel se na nás i podívat známý český representant v downhillu...ČENDA!! Sjel si párkrát schody a jel prič...asi na northshore? No a co se dělo? Sprajt skoušel svůj nejoblíbenější zatim neodjetý trik (pilně vytrénovaný do foam pitu). Cordova landing! Respekt s tebou Bro. Trik je stále neodjetý a tím pádem dojel Sprajt. Fotek je dost ve složce fotky jak je zvikem. Rest on Wall, peace by Cihli 
Fotky z haly jsou ve FOTKÁCH tak se koukněte!
Takže dneska sme zase vyrazili do písku a to v počtu 12 lidí. Cesta jako vždy docela dlouhá.. Přijeli sme do haly a bylo tam hrozne lidí že se tam skoro nedalo jezdit, ale po chvíli šel nekdo na rampy nekdo jen tak postreetovat před halu, takže se tam z frontama dalo lítat.  Pak zase v půl osmý domu. Měli sme kameru i foťák tajže fotky asi budou a mozna i sestřihlý náký to videjko.
Včera přijeli kluci z Budějic a ze Sobíku. Nejdřív sme byli na Tankáči kterej byl pod ledem. Takže sme vyrazili na Horky, kde sme už dřív led vymlátili tím pádem sucho. Byli sme tam až do setmění a pak domu. Bylo to fajn.
Dneska sme byli v Dráchově. Bylo to tam pěkny akorát se nedala skákat velká lajna. Zato malá jo, takže všichni jezdili malou a na konci na dřevenym skoku se dávali triky.. a jinak dost pěknej pojezd i když sněžilo :) (možná budou časem fotky)
Ťoupy, Čmelda, Beny, Sprajt, Cihla, Smoly, Kevin a Jirka vyjeli v 11 : 04 do Písku. Z valku sme si to namířili rovnou do haly Jitex. Když sme přijeli zhrozili sme se že je tam hrozně lidí ale do hodinky sme tam byli skoro sami. (TAKŽE SUPER) Nooo.. a pak sme jeli v 19 : 30 domu.

Štedrodenní vyjížďka

DSC_0260.JPG

Byli sme na ŠTEDRODENNÍ VYJÍŽĎCE. Foto by 720.cz.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.